بسته بندی وسایل در اسباب کشی

بسته بندی وسایل در اسباب کشی

آیا بسته‌بندی وسایل و اثاثیه برای شما سخت و طاقت‌فرسا است؟

آیا نمی‌دانید برای هرکدام از وسایلتان اعم از شکستی، قطعات با شکل‌های حجیم ، موارد حساس و شکننده از چه نوع بسته‌بندی استفاده کنید؟

چرا وقت ارزشمند خود را برای دست ‌و پنجه نرم کردن با مشکلات  بسته‌بندی به هدر می‌دهید؟!! هنگامی‌که شما می‌توانید با تنها یک تماس تلفنی، ما را انتخاب کنید.

باربری تهران مفتخر است با استفاده از جدیدترین فناوری‌ها و موارد اولیه شامل انواع پکیج‌ها و بسته‌بندی‌ها به همراه متخصصان آموزش‌دیده، در انجام این کار و رفع این مشکلات  شما را یاری رسانند. با ارسال درخواست خود به گروه ما، کارشناسان باربری تهران با انتخاب انواع متفاوت PACK برحسب نیاز و درخواست شما، بسته بندی‌های سفارشی  را برای شما در نظر می‌گیرند و با توجه به نیاز شما بسته‌بندی ‌های متناسبی را برحسب اینکه مورد محموله شکننده، بزرگ، دست ‌و پا گیر و یا با ارزش است با بهترین کیفیت ارائه می‌کنند. کارشناسان باربری تهران ، برای  دسترسی به انواع مناسب از بسته‌ بندی بر طبق نیاز مشتریان و ساخت جعبه‌های سفارشی برای حفاظت از حمل‌ و نقل شما تخصص دیده‌اند. مسئله مهم در انتخاب بسته‌بندی برحسب نیاز و کاربرد می‌تواند نوع ، جنس و مقاومت بسته‌بندی باشد. این مسئله در اسباب‌کشی به ‌عنوان یکی از ارکان مهم بشمار می‌رود که باعث تضمین کیفیت و کارایی در جابه‌جایی است. همچنین جهت جلوگیری از هرگونه مخاطره ، باید بسته‌بندی توسط افراد کار ورزیده و متخصص انجام پذیرد .

باربری تهران با گستره‌ی کاربردی از انواع بسته‌بندی‌ها برای جابه‌جایی و اسباب‌کشی شما را جهت یک جابه‌جایی امن، سریع و راحت یاری می‌کند.

پکیج ما شامل :

وکیوم ۱۰۰ متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )  – چسب پهن

وکیوم ۲۰ متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )  – چسب پهن

کارتن ۵ لایه با مقاومت بالا مناسب اجناس چینی و ظروف کریستالی

ساک رختخواب

رگال لباس

از آنجا که بسته‌بندی‌های مورداستفاده توسط گروه ما  ازنظر انعطاف‌پذیری و عملکرد کارایی بالایی دارند، یک ساخت و مدل به ‌تناسب هر نیاز برای شما وجود دارد. بنابراین شما با انتخاب باربری تهران قابلیت اطمینان، سرعت و کارایی را انتخاب می‌کنید. هیچ محدودیتی در انتخاب بسته‌بندی وجود ندارد. شما می‌توانید همچنین سطح خدماتی که می‌خواهید را بسته به نیاز خود انتخاب نمایید.

125-125

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *